Label Killer AG TermoPasty 400 ml – płyn do usuwania etykiet samoprzylepnych i kleju w sprayu
Indeks katalogowy: 01060
- Dostępność: Dostępne
- Czas dostawy: Wysyłka w 24h
- Dostawa: od 15,99 zł (Paczkomaty inpost)
- Odbiór osobisty: darmowy
- Klauzula bezpieczeństwa:
- Kod EAN:
- 5901764320432
Zobacz także
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również...
Opis
Label Killer AG TermoPasty 400 ml – spray do usuwania etykiet i pozostałości kleju
Label Killer marki AG TermoPasty to preparat w sprayu przeznaczony do usuwania etykiet samoprzylepnych oraz pozostałości kleju z różnych powierzchni. Ułatwia oczyszczanie opakowań, pojemników, narzędzi i elementów wyposażenia pracowni z nieestetycznych naklejek oraz śladów po oznaczeniach.
W warsztacie zegarmistrzowskim sprawdzi się m.in. przy porządkowaniu pojemników na części, metalowych pudełek, szuflad, opakowań magazynowych oraz innych gładkich powierzchni oznaczonych etykietami. Zawór 360° umożliwia wygodną aplikację preparatu w każdej pozycji.
Sposób użycia: nanieść preparat na etykietę, odczekać chwilę, a następnie usunąć naklejkę i resztki kleju. Przed zastosowaniem zaleca się wykonać próbę na mało widocznym fragmencie powierzchni.
Pojemność: 400 ml. Producent: AG TermoPasty.
Cechy
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Klauzula bezpieczeństwa: |
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Kod EAN: |
|